Bc. Ivana Gróffová

„Oceňuji místo v Tobě, kde dlí celý vesmír. Oceňuji místo v Tobě, které je láskou, pravdou, světlem a mírem. Jsi-li Ty v tomto místě v sobě, pak jedno jsme. NAMASTÉ. „

Ivana Groffova

kontakt

+420 606 820 729

iva.groffova@email.cz

o mě

Jsem zdravotnický a výživový expert, certifikovaná nutriční terapeutka, gemmoterapeutka a lektorka jógy.

Jógový pohyb se stává meditací a dech mantrou, která rozeznívá a objímá jinak roztržitou mysl a vede ji cestou jasného cíle. Uvědomění, co se odehrává v každou chvíli, v přítomný okamžik, je hluboká vnitřní proměna, která ovlivňuje na cestě k životní spokojenosti a procítění sebe sama v kontextu „vyššího“ principu. Toto není náboženství. To je pouze spirituální transformace jógové praxe.

vzdělání

SZŠ – nutriční terapeut (dietní sestra)

ZSF OU (nyní LF) – zdravotně sociální a geriatrická péče

KTVS-VŠB TUO – Licence aerobiku I.třídy

KTVS-VŠB TUO – Kurz jógy a její modifikace

INSTITUT FUNKČNÍ MEDICÍNY A VÝŽIVY – seminář Funkční výživa, seminář Výživové doplňky v klinické praxi

Semináře a workshopy zaměřené na směry jógy: power jóga, vinyasa jóga, hatha jóga, jóga pro děti, jin jóga, terapeutická jóga, relaxační a meditační techniky.


praxe

1998 – 2012  lektorka aerobiku, spinningu

2005 – doposud  lektorka jógy

zkušenosti

Jóga je pro mě život a život je jóga.

Jóga změnila můj život. Pronikám do její filozofie, stále se učím a snažím se jí žít a předávat svým klientům na hodinách. Je to pro mě veliká výzva, za kterou jsem neuvěřitelně vděčná. Velice ráda sdílím se svými klienty vše, na co jsem při józe přišla, co jsem si na svém těle, mysli i duši vyzkoušela. Děkuji za tuto možnost.

Máte zájem o poradenství?

Neváhejte mne kontaktovat.