divotvorný hrnec

Thermomix®

získejte kontrolu nad tím, co máte na talíři, aneb hubnutí s thermomixem

TM6 je opravdovou kulinářskou revolucí s novými skvělými programy, jako je vysoká teplota, SouseVide, pomalé vaření a fermentace. Vaše Cookidoo® je srdcem vašeho Thermomixu®, který vám poskytne vstup do světa inspirace s více než 40 000 mezinárodními recepty a nápady, jak vytvořit chutná domácí jídla s minimálním úsilím. Koupit můžete ZDE a rozšířený balíček ZDE

termomix-bez-pozadi
termomix-jidlo

přirozené hubnutí

oddělovač modrý

Pomůžeme vám přirozeně hubnout aniž byste pociťovali hlad. Jsme zastánci přirozeného stravování, žádné diety, omezení, proteinové koktejly, apod. Naučíme vás připravovat své jídlo ze základních surovin.

Dopřejte si zdravé a lahodné jídlo s Thermomix ® recepty plnými inspirace. Každým receptem vás provedeme krok za krokem. Takže budete vařit jako šéfkuchař, aniž byste se museli nějak omezovat nebo učit zdlouhavé a složité procesy přípravy.

Pravidelně budou doplňovány recepty nejen na hubnutí.  Dopřejte si zdravé a lahodné jídlo s Thermomix ®. Každým receptem vás provedeme krok za krokem. Takže budete vařit jako šéfkuchař, aniž byste se museli nějak omezovat nebo učit zdlouhavé a složité procesy přípravy.

sekáček
seká
Mixér
mixuje
blender
mele
hrnec
vaří
miska
míchá
konev varná
ohřívá
konev čajová
vaří v páře
hmoždíř
drtí
váleček
hněte
váha
váží
metla
šlehá
emulsifies
emulguje

Zaujal Vás tento pomocník ?

Neváhejte nás kontaktovat. Pomůžu Vám nejen rychle, efektivně a zdravě vařit, ale také vybírat vhodné suroviny k přípravě.​ Můžeme se také odborně zaměřit na různé senzitivity, intolerance a alergie.